Bülent Ersoy, Bodrum’daki İkiz Villasına Kleopatra Havuzu Yaptırdı: Ödediği Para Dudak Uçuklattı!

Diva lakabıyla tanınan Türk müziğinin efsane sesi Bülent Ersoy, magazinin en çok konuşulan isimlerinden biri. Sadece özel hayatı ve açıklamalarıyla değil, lüks yaşamıyla da sık sık gündeme geliyor. Sahne kostümlerine harcadığı paralarla dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Bodrum’daki ikiz villasına Kleopatra havuzu ve tropikal bahçe yaptırdı. İkiz villasına harcadığı para ise dudak uçuklattı.

Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy özel hayatı, lüks yaşamı ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen ünlülerden biri.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isim taktığı takılara, sahne kostümlerine ve tırnaklarına harcadığı paralarla çok konuşuluyor.

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde sahne kostümleri için alışverişe çıkmış ve kimseyle pişti olmamak için metrelerce kumaş almıştı. Ünlü şarkıcı, 250 metrelik kumaşa 600 bin TL vererek herkesi şaşırtmıştı.

Lüks yaşantısıyla dikkat çeken ünlü isim, şimdi de Bodrum’da bulunan ünlü ikiz villasına harcadığı parayla gündeme geldi.

2.Sayfa’nın haberine göre; Ersoy, 100 milyon TL olduğu iddia edilen ikiz villasına tropikal ve kış bahçesi ile Kleopatra havuzu yaptırdı.

Ünlü ismin çok konuşulan ikiz villasının dekoru için 10 milyon TL harcadığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir